Zuzana Vaverkova
IČ: 06608736

Jižní Morava

+420 775 186 799

O mně

Vyprávím příběhy pomocí fotografií. A zobrazuji svět tak, jak jej chci vidět.

Jmenuji se Zuzana Vaverkova

Ale vystupuji jako Morgana, což je přezdívka z táborových mladých let. Miluji příběhy, pohádky, mýty a legendy. A také mám ráda všechno krásné, neobyčejné a charismatické, což ve své tvorbě propojuji.

Je mi 25 let, a fotografování se aktivně věnuji čtvrtým rokem. Vždy jsem byla velmi esteticky zaměřená a mám přirozenou potřebu tvořit. Vystudovala jsem střední školu grafickou, což mi dalo dobrý základ práce ve Photoshopu. Přestože mě původně lákaly fotomontáže, postupem času jsem si naopak zamilovala produkci, a snažím se dělat co nejvíc věcí doopravdy. Tvořím kompletní scénu od výběru místa až po vyrábění doplňků.

Nesnáším zdlouhavé příručky a manuály, vše si potřebuji zažít na vlastní kůži. Proto hodně experimentuji a zkouším metodou pokus/omyl. Navštěvuji ale praktické kurzy a workshopy konkrétních fotografů, jejichž práce mě zajímá. Učím se tedy přímo od svých vzorů.

V soukromém životě jsem spíše introvertní, ale ne samotářská. Jsem vdaná, a s manželem rádi cestujeme a trávíme čas s přáteli. Výlety a toulání se po přírodě často spojuji s hledáním novým lokací na focení. Mám ráda život na venkově a čas u počítače vyrovnávám pracemi kolem domu a zahrady. Poslouchám rockovou hudbu, čtu fantasy knihy. Když mám čas, tak hraju hry. A jinak vařím,cvičím a hodně spím.

Jo a tykejte mi.