Zuzana Kotulanova
IČ: 06608736

Jižní Morava

+420 775 186 799

O mně

Vyprávím příběhy pomocí fotografií. A zobrazuji svět tak, jak jej chci vidět.

Jmenuji se Zuzana Kotulanova

Ale vystupuji jako Morgana, což je přezdívka z táborových mladých let. Miluji pohádky, příběhy, mýty a legendy. A také mám ráda všechno krásné, neobyčejné a charismatické, což ve své tvorbě propojuji.

Je mi 25 let, a fotografování se aktivně věnuji třetím rokem. Vždy jsem byla velmi esteticky a vizuálně zaměřená, a fotografie mě fascinovaly již od dětství. Vystudovala jsem střední školu grafickou, což mi dalo solidní základ práce ve Photoshopu. Přestože mě původně lákaly fotomontáže, postupem času jsem si naopak zamilovala produkci, a snažím se dělat co nejvíc věcí doopravdy. Tvořím kompletní scénu od výběru místa až po vyrábění doplňků.

Nesnáším zdlouhavé příručky a manuály, vše si potřebuji zažít na vlastní kůži. Proto hodně experimentuji a zkouším metodou pokus/omyl. Navštěvuji ovšem praktické kurzy a workshopy konkrétních fotografů, jejichž práce mě zajímá, a učím se tedy přímo od svých vzorů.

V soukromém životě jsem spíše introvertní, ale ne samotářská. Trávím čas se svými přáteli, jezdím na festivaly. Mám ráda cestování a toulání se po přírodě. Poslouchám rockovou hudbu, čtu fantasy knihy. Když mám čas, tak hraju hry. A jinak vařím,cvičím a hodně spím.

Jo a tykejte mi.